1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Dentur Sosyal Sorumluluk Projesi

 

1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı nedeniyle DENTUR Deniz Endüstrisini ve Denizciliği Geliştirme Derneği olarak gerçekleştirdiğimiz  'Yaşlılarımız ve Çocuklarımız ‘Denizle Tanışıyorlar' temalı  ‘Sosyal Sorumluluk Etkinliği’ miz çok beğeni kazandı ve övgü aldı. İşbirliği yaptığımız Şişli Darülaceze ve Mecidiyeköy Dilham Kimsesizler evi sakinleri bu çalışmamızdan çok memnun kaldılar. 
Projemiz özellikle yerel basında oldukça yer alırken Derneğimizin Turmepa Deniz Temiz dergisine vermiş olduğu ilan ve aldığı bir sayfa haber desteği 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj bayramına renk kattı.   

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Haydarpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Motor Bölümü Dentur Laboratuvarı tanıtım çalışmalarımız başladı.

 

Okulun 9. Sınıfını bu sene bitirecek olan 450 öğrenciye Dentur ve Sosyal Sorumluluk Projesi görevli hocalar vasıtasıyla anlatılıyor  ve küçük bir promosyon seti hediye ediliyor. 2019-2020 Eğitim yılında Dentur Projesi  10. Sınıf Öğrencileri ile başlayacak.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DENTUR Başarı ve İhtiyaç Destek Bursu

 

Dentur Başarı Bursları hayata geçiyor! İhtiyaç sahibi Dentur üye çalışanlarının çocuklarının yararlanacağı burslardan, 20 lise, 20 üniversite öğrencisi olmak üzere toplamda 40 öğrencinin yararlanması planlanıyor.